Pro Váš interiér dokážeme zajistit kompletní řešení, které Vám ušetří peníze i čas.
Vše zaměříme, navrhneme, dovezeme a namontujeme.

KUCHYŇSKÉ LINKY - na míru podle vašich představ
Kuchyňské linky od nás řeší co nejlepší využití prostoru obvyklého středobodu každé domácnosti. Používáme stále dokonalejší systémy pro využití vnitřních prostorů skříněk, které každé hospodyni zpříjemní život. Vyrábíme je z kvalitních prefabrikovaných i přírodních materiálů a nejčastěji jejich kombinací. V nabídce máme široký výběr typů dvířek. Na námi zabudované spotřebiče od renomovaných výrobců obdržíte významné slevy! Více viz. služby.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ - klasické, posuvné i prosklené
Vestavěné skříně, které šetří prostor, zhotovíme přímo na míru do vašich bytů a kanceláří. Citlivě a esteticky zasazené do interiéru, pomohou přetvořit jinak nevyužitelný prostor. Široká řada moderních posuvných systémů umožňuje snadnou manipulaci s rozměrnými a těžkými dveřmi.

VESTAVĚNÁ PATRA - tradičním způsobem zvětší váš obytný prostor
Vestavěná patra jsou ideálním řešením využití prostoru ve starých bytech s vysokým stropem. Jsou využitelná jako velký úložný prostor, pohodlná a rozměrná postel či kombinace obojího. Prostor pod patrem lze provést jako pracovnu, dětský koutek nebo šatnu. Samozřejmostí je použití kvalitního materiálu na nosné prvky. V kombinaci s prefabrikovanými materiály dosahujeme podstatného snížení ceny. Nezalekneme se žádného typu bytu, pro každý prostor nalezneme řešení.

SCHODY A SCHODIŠTĚ - samonosné i obložení stávajících
Zhotovíme Vám schody samonosné i jako obklad stávajících. Točité, lomené, příkré i mírné, z tradičních materiálů na Vaše přání, kamkoli i do nebe!

OBKLADY - podhledy, plovoucí podlahy a ostatní bytové doplňky
Obklady stěn, stropů i plovoucí podlahy mají vedle funkce estetické i praktickou: izolují tepelně a zvukově, snadno se udržují a zakryjí nerovnosti či technické zařízení. Zhotovíme je z tradičních i moderních materiálů, dovezeme a namontujeme.

VYBAVENÍ INTERIÉRŮ – pracovních, obchodních i soukromých
Vybavíme Vaše reprezentační prostory i domácnosti. Pomůžeme Vám navrhnout a realizovat kompletní vybavení kanceláří, prodejen, restaurací, pracoven, bytů. Pro Váš interiér dokážeme zajistit kompletní řešení, které Vám ušetří peníze i čas.

BYTOVÝ NÁBYTEK – pro maximální pohodlí a dobrý pocit z bydlení
Vyrobíme postele, ložnicový nábytek, nábytkové stěny do obývacích pokojů, stoly a stolky (jídelní, pracovní i konferenční), knihovny, dětský nábytek, koupelnový nábytek a další výrobky dle Vašich požadavků.

Opravy nábytku Máte ve firmě v kanceláři, obchodě, kavárně, nebo doma poškozený nábytek, který ještě nechcete vyhodit, ale pro další používání potřebuje opravu?
Zavolejte a my provedeme opravu nábytku přímo na místě, nebo odvezeme do dílny a opravený přivezeme zpět.

 

Vše zaměříme, navrhneme, dovezeme a namontujeme.

Pro Váš interiér dokážeme zajistit kompletní řešení, které Vám ušetří peníze i čas.